Filia w Goleniowie

lineH

W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej została utworzona Filia Kancelarii Adwokackiej w Goleniowie. Świadczymy usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i firm. Zapraszamy osoby z Goleniowa i okolic.

lineH

Porady prawne Goleniów
Porady prawne na terenie Goleniowa œwiadczone są m.in. w następujących sprawach: 

  • prawo karne (reprezentacja w postępowaniach karnych w charakterze obrońcy, pełnomocnika, oskarżyciela posiłkowego jak również powoda cywilnego, zarówno na etapie postępowania sądowego jak i przygotowawczego),
  • prawo rodzinne i osobowe (np. sprawy o rozwód, separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską i podział majątku, przysposobienie itp.),
  • prawo spadkowe (np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, przyjęcie albo odrzucenie spadku, o unieważnienie testamentu),
  • windykacja należności, postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (np. udział w postępowaniu egzekucyjnym),
  • prawo obrotu nieruchomościami (np. sprawy dotyczące prawa własności, o naruszenie posiadania, zasiedzenie, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasności),
  • prawo pracy i ubezpieczenia (np. sprawy dotyczące ustalenia stosunku pracy, uznania wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne/przywrócenia do pracy, zapłata za nadgodziny, odwołania od decyzji ZUS, itp.),
  • pozostałe sprawy z zakresu prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, analiza i sporządzanie umów, opiniowanie czynności faktycznych i prawnych podejmowanych przez osoby fizyczne i osoby prawne, jak również jednostki nie posiadające osobowości prawnej, sporządzanie pism o charakterze prawnym, uczestnictwo w prowadzonych rokowaniach i negocjacjach)
  • prawo administracyjne i postępowanie przed organami administracji,
  • tworzenie, likwidacja i bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych,
  • prawa upadłościowego i naprawczego (upadłość konsumencka, ogłoszenie upadłości, układ, likwidacja, zgłoszenie wierzytelności, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej).

lineH

Filia Kancelarii Adwokackiej w Goleniowie
ul. Maszewska 3 (przy Goleniowskiej Fabryce Mebli)
72 - 100 Goleniów

lineH

Prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkania w Kancelarii Adwokackiej w Goleniowe. W  tym celu polecamy kontakt  telefoniczny pod numerem 792-354-943 lub e-mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

icon

lineH

m  MOTYWACJA
Zmotywowany zespół w codziennej pracy kompleksowo wykonuje powierzone sprawy wszystkich interesnatów. Ukierunkownie na cel pozwala osiągnąć stawiane przez klientów wymagania. 
lineH
w WIEDZA
Adwokat Marta Madej-Wierzbicka ukończyła Prawo na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie kontynuowała naukę i zyskiwała niezbędne doświadczenie w zakresie świadczenia profesjonalnych usług prawnych na aplikacji odbywanej w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej.
lineH
f FACEBOOK
Serdecznie zapraszam do śledzenia naszego facebook-a. Znajdą Państwo na nim najnowsze informcje o najważniejszych zmianach w przepisach oraz porady, które przydadzą się w rozwiązaniu spornych sytuacji.
lineH
a

AKTUALNOŚCI
Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych z wyłączeniem pewnej kategorii pojazdów.

Ryczałt za nocleg dla kierowców samochodów ciężarowych - najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego z 12.06.2014 r.

Kancelaria Adwokacka:                           Filia Kancelarii w Goleniowie:                               Szybkie menu:         
ul. Ks. Piotra Ściegiennego 5/1   ul. Maszewska 3 (przy Goleniowskiej Fabryce Mebli)
  arrow2 Strona główna arrow2 Filia w Goleniowie
70-352 Szczecin   72-100 Goleniów   arrow2 O kancelarii arrow2 Kontakt
tel./faks (91) 820 19 15   tel. kom. 792 354 943   arrow2 Usługi arrow2  Rozwody
tel. kom. 792 354 943   kancelaria@adwokat-madej.pl   arrow2 Aktualności arrow2 Odszkodowania
kancelaria@adwokat-madej.pl         arrow2 Porady on-line arrow2 Sprawy Spadkowe
arrow2 Upadłość konsumencka arrow2 Alimenty Szczecin

Copyright © Progress Systemy Informatyczne, Szczecin 2013