Porady on-line

lineH

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Madej-Wierzbickiej świadczy również obsługę prawną on-line, która polega w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opini prawnej, opracowaniu projektu umowy lub pisma procesowego i przesłaniu do klienta przez internet. 

lineH

Przy realizacji obsługi prawnej on-line gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenia mające służyć zachowaniu poufności przekazywanych informacji. Przekazane do kancelarii informacje objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione.

Celem skorzystania z usługi on - line należy:

1. Przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego albo skorzystać z formularza zamieszczonego poniżej.


2. Oczekiwać e-maila zwrotnego potwierdzającego odebranie pytania przez Kancelarię wraz informacją o wysokości wynagrodzenia za zleconą usługę i czasie realizacji usługi. 
3. Dokonać wpłaty na konto mBank: 76 1140 2004 0000 3402 7092 9111.
4. Czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.

lineH

Jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy, uiszczona w ten sposób opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia.

W przypadku, gdy zapytanie dotyczyć będzie problemu prawnego, którego rozwiązanie będzie mozliwym po uzyskaniu dodatkowych dokumentów albo informacji, termin realizacji usługi zacznie biec od chwili wykonania czynności przez Klienta.

lineH

m  MOTYWACJA
Zmotywowany zespół w codziennej pracy kompleksowo wykonuje powierzone sprawy wszystkich interesnatów. Ukierunkownie na cel pozwala osiągnąć stawiane przez klientów wymagania. 
lineH
w WIEDZA
Adwokat Marta Madej-Wierzbicka ukończyła Prawo na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie kontynuowała naukę i zyskiwała niezbędne doświadczenie w zakresie świadczenia profesjonalnych usług prawnych na aplikacji odbywanej w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej.
lineH
f FACEBOOK
Serdecznie zapraszam do śledzenia naszego facebook-a. Znajdą Państwo na nim najnowsze informcje o najważniejszych zmianach w przepisach oraz porady, które przydadzą się w rozwiązaniu spornych sytuacji.
lineH
a

AKTUALNOŚCI
Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych z wyłączeniem pewnej kategorii pojazdów.

Ryczałt za nocleg dla kierowców samochodów ciężarowych - najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego z 12.06.2014 r.

Kancelaria Adwokacka:                           Filia Kancelarii w Goleniowie:                               Szybkie menu:         
ul. Ks. Piotra Ściegiennego 5/1   ul. Maszewska 3 (przy Goleniowskiej Fabryce Mebli)
  arrow2 Strona główna arrow2 Filia w Goleniowie
70-352 Szczecin   72-100 Goleniów   arrow2 O kancelarii arrow2 Kontakt
tel./faks (91) 820 19 15   tel. kom. 792 354 943   arrow2 Usługi arrow2  Rozwody
tel. kom. 792 354 943   kancelaria@adwokat-madej.pl   arrow2 Aktualności arrow2 Odszkodowania
kancelaria@adwokat-madej.pl         arrow2 Porady on-line arrow2 Sprawy Spadkowe
arrow2 Upadłość konsumencka arrow2 Alimenty Szczecin

Copyright © Progress Systemy Informatyczne, Szczecin 2013